Er du oppdretter og ønsker å stå på listen vår, send en mail med din kontaktinformasjon til
webmaster

Bildene nedenfor er sendt inn av ringens medlemmer.

 

Oppdrettere

Norge
(N) Almazonas Eva Lernons Henriksen
Tlf: +47 41 57 40 73
E-mail eva_lernons_henriksen@hotmail.com Østlandet
Siameser og Orientalsk korthår
(N) Blue Hearts Hanne In´t Veld og Sture Kvindesland
Telefon: +47 40 04 23 07/91 62 28 14
E-mail:hanne@bluehearts.no
Vestlandet
Siameser og Orientalsk korthår
(N) Coco Chanel`s Caroline Stoa
Telefon: +47 41 28 69 87
E-mail:caroline_stoa@hotmail.com
Sørlandet
Siameser og Orientalsk korthår
(N) Dark-Jaggen´s Terje Krogh og Beatrice Hove
+47 92 48 86 90
E-mail: beatr-ho@online.no
Midt-Norge
Siameser og Orientalsk korthår
NO*Ennakeem´s Anne Røed Meek
+47 90 58 52 50
E-mail:anne@billakkering.no
Østlandet
Siameser og Orientalsk korthår
(N) Himmeltinden's Aino Ludviksen
Telefon: +47 96 50 91 79
E-mail: himmelpus64@gmail.com
Nordland
Siameser, Orientalsk korthår og Sphynx
NO*Intelligent Neringa Slekyte
Telefon: +47 96 71 29 23
E-mail: neriinga@gmail.com
Akershus
Siameser og Orientalsk korthår
av Faleegaard (N) Thrine Leegaard
Telefon: +47 91 75 44 07
E-Mail: thrine@faleegaard.com
Siameser og Orientalsk korthår
NO*Kratylos Eli Leistad Amundsen
Telefon: +47 91 11 39 77
E-mail: bitte-ba@online.no
Siameser
NO*Orilux Elin Pedersen,
Telefon: +47 47 88 36 51
E-mail: elin.pedersen@gmail.com
Sørlandet
Orientalsk kort- og Orientalsk langhår
av Ramithi (N) Randi Rissmann Holen
Telefon: +47 70 19 28 18
E-mail:ramithi@mimer.no
Nord-vestlandet
Balineser
 (N) Riverdale's Tanja Kristin Pedersen.
Telefon: +47 47 09 05 47
E-mail:rivercattery@gmail.com
Nordland
Peterbald
(N)Sacred Soul´s
Line Lund Olstad
Telefon: +47 90 73 86 10
E-mail: linelundo@msn.com
Siameser med kun siameser i linjene
(N) Simkan´s Marit Hellesøy
Telefon: +47 94 14 38 13 81
E-mail:marithe1@start.no
Vestlandet
Siameser
Veslegard´s Elisabeth L. Wold
Telefon: +47 95 19 57 86
Østlandet
Siameser og Tyrkisk angora
NO*Zamaradi Tove Rasmussen.
Telefon: +47 99 27 54 87
Email: toverasmussen@gmail.com
Oslo
Orientalsk korthår
Sverige
Björklundens Lena Carlsson
E-mail siames3@hotmail.com
Siameser
S*Golden Siamz Linda Henriksson
Tlf: +46 70 42 69 826
E-mail goldensiamz@tele2.se
Siameser og Orientalsk korthår
SE*Lilla Alviks Jill & Bo Ekberger
Tlf: +46 709 998 778
E-mail lillaalviks@gmail.se
Siameser og Orientalsk korthår

 

 

 

 

Vi retter en stor takk til kunstneren Trudy Mørk Wollbraaten som har tegnet katten i headingen.